Škoda Kamiq
1.0 TSI 116pk Ambition | Navigatie | Smart link/Apple Carplay/Android auto | Led Verlichting | Airco | Stoelverwarming | PDC Achter
Direct kopen, basisprijs: € 15.890,-
Direct kopen, basisprijs
€ 15.890,-
LEASEPRIJS: € 217,61 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.640,66 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Škoda Kamiq |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 TSI 116pk Ambition | Navigatie | Smart link/Apple Carplay/Android auto | Led Verlichting | Airco | Stoelverwarming | PDC Achter |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 18 juni 2020 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 60.243 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 217,61 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 15.890,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | X-146-DG |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 85 kw / 116 pk |
| Laadvermogen: | 583 kg |
| Gewicht: | 1.131 kg |
| Wielbasis: | 265 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.714 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 610 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- airco
- Apple Carplay/Android Auto
- lichtmetalen velgen 16"
- achterbank in delen neerklapbaar
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- armsteun voor
- audio installatie
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- bots waarschuwing systeem
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- connected services
- cruise control
- DAB ontvanger
- dakrails
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- LED koplampen
- lendesteunen (verstelbaar)
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- Navigatie
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- radio
- rijstrooksensor met correctie
- stuurbekrachtiging
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- vervolgbotsing preventie
- zij airbag(s) voor